« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda.

Augustyniak

Adres:
Ostrołęka, ul. Graniczna 15Pokaż na mapie
Telefon:
(29) 767-40-19
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9.00-19.00
Dodatkowe informacje:

W godzinach od 9:00 do 18:00 dowóz do klienta gratis (przy zamówieniach od 20 zł, na terenie miasta).

Restauracja Augustyniak to doskonałe miejsce, które w sobie elegancję, nowoczesność oraz miłą atmosferę. Niezobowiązujący oraz przyjazny klimat lokalu sprawia, że nasza Restauracja jest idealna zarówno na rodzinny obiad jak i spotkanie biznesowe. Szef kuchni zaprasza zawsze na świeże i smaczne dania kuchni polskiej i nie tylko. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oprócz dań z karty menu proponujemy Państwu dania dnia w atrakcyjnej cenie od 12 zł (zupa i drugie danie) Do wyboru są zawsze dwa lub trzy zestawy obiadowe - dowóz gratis!!!

Udogodnieniem dla naszych klientów jest bezpłatny Internet na terenie restauracji, dobry dojazd i duży parking. Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych w naszych restauracjach oraz u klienta. Posiadamy długoletnie doświadczenie w organizacji:
cateringu, przyjęć weselnych, chrztów, komunii, urodzin, imienin, bali okolicznościowych, rocznic, szkoleń, konferencji oraz wielu innych wydarzeń towarzyszącym nam w codziennym życiu.

Zdjęcia lokalu

Kategorie

do góry